تیم تحریریه اکووات: این ویدیو واقع آموزش نصب پنل LED اکووات با استفاده از قاب روکار مخصوص پنل ال ای دی ۶۰×۶۰ است. با مشاهده این ویدیو می‌توانید به سادگی پنل ال ای دی اکووات را خودتان در محلی که آن را مناسب می‌دانید نصب کنید. با اکووات همراه باشید.

پنل ال ای دی ۶۰×۶۰ – ۶۰ وات اکووات مخصوص روشنایی یکنواخت محیط با کمترین میزان سایه و ایجاد حداقل خیرگی مناسب برای نور عمومی محیط های اداری، خانگی، بیمارستانی و فروشگاهی. پنل ال ای دی ۶۰×۶۰ – ۶۰ وات به دو روش توکار و آویزی قابل نصب هستند و نیز قابل ذکر است فاصله مورد نیاز پشت سقف کاذب کمتر از ۴۰ میلیمتر به همراه درایور می باشد.

آموزش نصب پنل LED اکووات

بسیاری از شرکتها و فروشگاه ها در تلاش هستند که از تکنولوژی های نوین استفاده نمایند تا به مشتریان خود نشان دهند که پیشرفته و بروز هستند و از سایر رقبا جلو تر هستند. چراغ های ال ای دی یکی از جذاب ترین راه ها برای نمایش این تفاوت است و بین همه این چراغ ها پنل ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر یکی از مدلهای محبوب می باشد. شرکت ها با استفاده از تکنولوژی LED به مشتریان خود نشان می دهند که برای محیط کار خود ارزش قائل هستند و از اهمیت صرفه جویی انرژی آگاه هستند. پنل ال ای دی ۶۰×۶۰ – ۶۰ وات به دو روش توکار و آویزی قابل نصب هستند و از لحاظ مصرف برق به نفع شما هستند. با استفاده از پنل ۶۰ در ۶۰ نور عمومی مناسبی برای محیط فراهم می نمایید و کارمندان در این نور بازدهی بالاتری خواهند داشت. قاب روکار مخصوص پنل ال ای دی ۶۰×۶۰ – ۶۰ وات برای نصب روکار پنل ۶۰×۶۰ طراحی شده است. در مکانهایی که پنل بصوت توکار قابلیت نصب ندارد، با استفاده از قاب روکار مخصوص پنل LED ۶۰×۶۰ می توان از پنل LED استفاده نمود.

در ویدیوی زیر چگونگی نصب پنل ال ای دی با استفاده از قاب روکار مخصوص را مشاهده می‌کنیم:

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره در رابطه با پروژه‌های روشنایی می‌توانید با شماره تلفن ۶۶۷۵۲۰۰۵-۰۲۱ و یا دیگر پل‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Whatsapp
Whatsapp
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print