تیم تحریریه اکووات: در سری پروژه‌ها و ویدیوهای آموزش دایلوکس اکووات قصد داریم در چند دقیقه کوتاه و به صورت گام به گام، بخشی از نرم افزار دایلوکس و طریقه انجام پروژه طراحی روشنایی را به شما آموزش دهیم. در این مقاله به عنوان هشتمین قسمت آموزش دیالوکس قصد داریم روند طراحی روشنایی زمین ورزشی در محیط دیالوکس را خدمت‌تان ارائه کنیم. این پروژه جزو پروژه‌های مقدماتی نرم افزار دایلوکس محسوب می‌شود. با ما همراه باشید.

طراحی روشنایی زمین ورزشی در محیط دیالوکس

در این ویدیو مراحل مختلف طراحی روشنایی زمین ورزشی در محیط دیالوکس را به شما نشان داده‌ایم. ابعاد سایت زمین ورزشی مورد نظر ۵۰×۳۰ متر در نظر گرفته شده است. ابعاد زمین ورزشی ۲۰×۴۰ متر در نظر گرفته شده است. پیرامون زمین به وسیله فنس (حصار) فلزی محدود شده است که نحوه ایجاد جداره‌هایی توری مانند و حصار شکل را نیز در این ویدیو نشان می‌دهیم. میزان حداقل روشنایی مورد نیاز برای زمین ورزشی (فوتبال) برای تمرین ۷۰ لومن است.

در ویدیوهای بعدی مراحل پیچیده‌تر و بیشتری از چگونگی مدل سازی و انجام محاسبات روشنایی در محیط دیالوکس را نشان خواهیم داد. با اکووات همراه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره در رابطه با پروژه‌های روشنایی می‌توانید با شماره تلفن ۶۶۷۵۲۰۰۵-۰۲۱ و یا دیگر پل‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print