تیم تحریریه اکووات: در سری پروژه‌ها و ویدیوهای آموزش دایلوکس اکووات قصد داریم در چند دقیقه کوتاه و به صورت گام به گام، بخشی از نرم افزار دایلوکس و طریقه انجام پروژه طراحی روشنایی را به شما آموزش دهیم. در این مقاله به عنوان نهمین قسمت آموزش دیالوکس قصد داریم روند طراحی روشنایی فروشگاه در محیط دیالوکس را خدمت‌تان ارائه کنیم. این پروژه جزو پروژه‌های مقدماتی نرم افزار دایلوکس محسوب می‌شود. با ما همراه باشید.

طراحی روشنایی فروشگاه در محیط دیالوکس

ویدیوی زیر طریقه طراحی روشنایی فروشگاه را نشان می‌دهد. برای روشنایی این فروشگاه از پنل سقفی ۶۰×۶۰ اکووات برای تامین روشنایی عمومی و از چراغ ریلی ۳۵ وات برای نورپردازی تاکیدی استفاده کرده‌ایم. روشنایی مورد نیاز برای کاربری‌های مختلف فروشگاه متفاوت است. در مقاله «راهنمای نصب چراغ ریلی به زبان ساده» طریقه استاندارد روشنایی به وسیله چراغ‌های ریلی را نشان داده‌ایم. از طریق لینک‌های زیر می‌توانید فایل مدل این فروشگاه را دانلود کرده و با استفاده از پلاگین‌های دیالوکس اکووات، آن را با سلیقه و دانش خودتان نورپردازی کنید.

دانلود پلاگین‌های دیالوکس اکووات

دانلود پرونده مدل فروشگاه مخصوص نرم‌افزار دیالوکس

در ویدیوهای بعدی مراحل پیچیده‌تر و بیشتری از چگونگی مدل سازی و انجام محاسبات روشنایی در محیط دیالوکس را نشان خواهیم داد. با اکووات همراه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره در رابطه با پروژه‌های روشنایی می‌توانید با شماره تلفن ۶۶۷۵۲۰۰۵-۰۲۱ و یا دیگر پل‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print