تیم تحریریه اکووات: در سری پروژه‌ها و ویدیوهای آموزش دایلوکس اکووات قصد داریم در چند دقیقه کوتاه و به صورت گام به گام، بخشی از نرم افزار دایلوکس و طریقه انجام پروژه طراحی روشنایی را به شما آموزش دهیم. در این مقاله به عنوان دوازدهمین قسمت آموزش دیالوکس قصد داریم روند طراحی نورپردازی فروشگاه مبلمان در دیالوکس را خدمت‌تان ارائه کنیم. این پروژه جزو پروژه‌های مقدماتی نرم افزار دایلوکس محسوب می‌شود. با ما همراه باشید.

آموزش دیالوکس اکووات قسمت دوازدهم – طراحی نورپردازی فروشگاه مبلمان

پیش از این در یک مقاله نکات مهمی که بایستی در هنگام طراحی نورپردازی فروشگاه مبلمان را رعایت کنید را ذکر کرده‌ایم. در این ویدیوی آموزشی گوشه ای از یک مال (مجتمع تجاری) را برای شما مدل سازی کردیم و در یکی از فروشگاه‌های آن حال و هوای یک فروشگاه مبلمان را ایجاد کردیم. چراغ‌های استفاده شده در این پروژه از نوع ریلی ۳۵ وات، توکار ۲۵ وات و پنل ۶۰×۶۰ – ۶۰ وات هستند. در این ویدیو شما می‌توانید طریقه چیدمان آبجکت، رنگ امیزی و نورپردازی با چراغ های ریلی را آموزش ببینید. همچنین فایل مدل مجتمع تجاری و پلاگین‌های دیالوکس اکووات از طریق لینک  زیر قابل دانلود هستند.

دانلود مدل مجتمع تجاری مخصوص دیالوکس

دانلود پلاگین‌های دیالوکس اکووات

در ویدیوهای بعدی مراحل پیچیده‌تر و بیشتری از چگونگی مدل سازی و انجام محاسبات روشنایی در محیط دیالوکس را نشان خواهیم داد. با اکووات همراه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره در رابطه با پروژه‌های روشنایی می‌توانید با شماره تلفن ۶۶۷۵۲۰۰۵-۰۲۱ و یا دیگر پل‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print