تیم تحریریه اکووات: در سری پروژه‌ها و ویدیوهای آموزش دایلوکس اکووات قصد داریم در چند دقیقه کوتاه و به صورت گام به گام، بخشی از نرم افزار دایلوکس و طریقه انجام پروژه طراحی روشنایی را به شما آموزش دهیم. در این مقاله به عنوان یازدهمین قسمت آموزش دیالوکس قصد داریم روند نورپردازی سالن نمایش دایره‌ای شکل در دیالوکس را خدمت‌تان ارائه کنیم. این پروژه جزو پروژه‌های مقدماتی نرم افزار دایلوکس محسوب می‌شود. با ما همراه باشید.

آموزش دیالوکس اکووات قسمت یازدهم – نورپردازی سالن نمایش کوچک دایره‌ای شکل

در این ویدیوی آموزشی از سری ویدیوهای آموزش نورپردازی به کمک دیالوکس اکووات، به سراغ آموزش نورپردازی سالن نمایش دایره‌ای شکل به قطر ۲۰ متر رفته‌ایم که سن نمایش آن دایره‌ای به قطر ۱۰ متر است. سن این سالن به وسیله ۱۲ پروژکتور ۱۸۰ وات اکووات که به صورت دایره‌ای شکل با قطر ۱۴ متر و در ارتفاع ۶ متری نصب شده‌اند، نورپردازی شده است. با تمرین این ویدیو انتظار می‌رود به مهارت‌هایی چون چیدمان دایره‌ای چراغ، طراحی حجم‌های گرد در دیالوکس و استفاده از ابزار Cut-Out در دیالوکس مسلط شوید.

دانلود پلاگین‌های دیالوکس اکووات

در ویدیوهای بعدی مراحل پیچیده‌تر و بیشتری از چگونگی مدل سازی و انجام محاسبات روشنایی در محیط دیالوکس را نشان خواهیم داد. با اکووات همراه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره در رابطه با پروژه‌های روشنایی می‌توانید با شماره تلفن ۶۶۷۵۲۰۰۵-۰۲۱ و یا دیگر پل‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print