همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران (Iran Lighting Design Conference یا به اختصار ILDC) یک رویداد علمی است که از سال ۱۳۹۲ تاکنون با تلاش برخی از مهمترین دست اندرکاران این صنعت در جمهوری اسلامی ایران برگزار شده است. اولین دوره این همایش در آذر ماه سال ۱۳۹۲ و در شیراز، و با حضور حدود ۱۲۰۰ نفر از علاقه مندان این حوزه برگزار شد. پس از آن و در آبان ماه سال ۱۳۹۳ دومین دوره این همایش در هتل المپیک تهران و با پیشرفت چشمگیری نسبت به دوره نخست برگزار شد.
در هر دو دوره پیشین این رویداد سخنرانی های علمی و کارگاه های آموزشی تخصصی با حضور بزرگانی از کشور ایران، آلمان، فرانسه، ایتالیا، سوئد، یونان و هندوستان  انجام شده است.
معماران، طراحان نورپردازی، مهندسان برق، کارشناسان شرکتهای دولتی و خصوصی مانند شهرداریها و ادارات توزیع برق، اعضای سازمان های نظام مهندسی ساختمان، سازندگان ساختمان جزء مخاطبان اصلی این همایش هستند که علاوه بر یادگیری موضوعات به روز حوزه روشنایی و نورپردازی و بهره مندی از سخنرانان مطرح داخلی و خارجی می توانند از آخرین دستاوردهای تجاری و صنعتی نمایشگاه جانبی همایش نیز بازدید به عمل بیاورند.
شرکت تولیدی اکووات نیز بعنوان یکی از پیشگامان صنعت روشنایی کشور افتخار حضور در این رویداد بزرگ را دارد. منتظر دیدار شما در سومین همایش و نمایشگاه بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران از تاریخ ۲۰ تا ۲۴ دی ماه در هتل المپیک هستیم.

محل غرفه اکووات در سومین همایش و نمایشگاه بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران - اکووات

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print