آموزش کامل نصب ریسه ال ای دی(بهمراه ویدئو آموزش نصب)

تیم تحریریه اکووات: برای بسیاری سوال است که چطور می‌شود ریسه ال ای دی را زیر کانتر، اوپن و یا حتی کابینت‌های آشپزخانه نصب کرد؟ این مقاله از وبلاگ اکووات به طور کامل به توضیح این مسئله یعنی آموزش نصب ریسه ال ای دی اختصاص داده‌ایم. با ما همراه باشید.

 

پروسه نصب ریسه بسیار ساده است و کار چندانی ندارد. قبل از این که به سراغ ویدیوی آموزش نصب برویم برای شما می‌خواهیم چند نکته را روشن کنیم. اول این که چرا باید در نورپردازی داخلی (به اصطلاح نور مخفی خانه) از ریسه ال ای دی استفاده کنیم و ریسه ال ای دی چه منافعی برای ما دارد.

نور تولیدی توسط ریسه یک دست و یکپارچه است. عکس‌های زیر را نگاه کنید و خودتان قضاوت کنید. لامپ‌های هالوژن مصرف انرژی بالایی که دارند و بیشتر وقت‌ها به خاطر همین مصرف انرژی بالا همه لامپ‌ها را روشن نمی‌کنیم. ولی ریسه ال ای دی بسیار کم مصرف است و در طول محل نصب خود نور یکدست و یک‌نواختی را تولید می‌کند..

نصب ریسه ال ای دی زیر کابینت و اوپن- قبل از نصب - اکووات - آموزش نصب ریسه ال ای دی

لامپ‌های هالوژن مصرف انرژی و تولید گرمای بالایی دارند و به همین دلیل نمی‌توان آن‌ها را در تعداد بالا استفاده کرد.

نصب ریسه ال ای دی زیر کابینت و اوپن - بعد از نصب - اکووات - آموزش نصب ریسه ال ای دی

ریسه‌های ال ای دی نور یکدستی تولید می‌کنند. همچنین دیمر پذیرند، مصرف انرژی پایینی دارند و گرمای کمی تولید می‌کنند.

قابلیت دیگری که ریسه‌های ال ای دارند این است که این روشنایی‌ها دیمر پذیر اند. یعنی می‌توان به جای این که آن‌ها را به طور مستقیم به درایور متصل کرد، یک دیمر در میانه درایور و ریسه قرار داد و نور ریسه را به وسیله دیمر کم و زیاد کرد.

همچنین قبل از خرید ریسه حتما دقت کنید که این چراغ را برای چه محلی می‌خواهید استفاده کنید؟ نور محیط چگونه است و نور ریسه‌ای که می‌خرید باید چه دمای رنگی داشته باشد؟ آفتابی، مهتابی یا نور طبیعی؟

در ویدیوی زیر موارد لازم و آموزش نصب ریسه ال ای دی در زیر کابینت برای شما آورده شده است. توجه‌داشته باشید که در هنگام نصب حتما موارد ایمنی را رعایت کنید تا از بروز حوادث تلخ جلوگیری کنید.

اگر این مطلب برای شما مفید بود می‌توانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در پایان؛ یکی از محصولات اکووات که به لحاظ قیمت و کیفیت نور جایگزین مناسبی برای ریسه محسوب می‌گردد را جهت بررسی بیشتر معرفی می‌نماییم!
این محصول اغلب جهت روشنایی کابینت وفضای آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد و به چراغ زیرکابینتی معروف است.

درصورتی که قصد نورپردازی زیرکابینت آشپزخانه خود را داشته باشید؛ این محصول یکی از بهترین گزینه ها برای این مقصود می‌باشد.

در print به اشتراک بگذارید
چاپ این مقاله

به اشتراک بگذارید:

در twitter به اشتراک بگذارید
در facebook به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
نظرات کاربران

One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *