آموزش دیالوکس اکووات: قسمت هفدهم – طراحی نورپردازی رستوران

تیم تحریریه اکووات: نرم افزارهای شبیه ساز امروزه جایگاه مهمی در دنیای علم و مهندسی پیدا کرده اند. اهمیت  استفاده  از نرم افزار دیالوکس برای طراحان نورپردازی غیر قابل چشم پوشی است. ویدیوی آموزش طراحی نورپردازی رستوران در محیط دیالوکس این هفته در واقع پروژه‌ای است که برای یکی از مشتریان شرکت اکووات که قصد تامین روشنایی کافه رستورانش را با استفاده از چراغ ها و لامپ های ال ای دی اکووات داشت، مدلسازی و آماده شده است. با ما همراه باشید.

آموزش دیالوکس روشنایی و نورپردازی رستوران در محیط دیالوکس

این ویدیو در واقع مراحل مدلسازی و شبیه سازی یکی از پروژه‌های مشتریان محترم شرکت اکووات است که قصد دارد طراحی نورپردازی کافه رستوران خود را با استفاده از چراغ های ریلی و لامپ های AR111 اکووات تامین کند. برای این کار از ۶ چراغ ریلی ۶ وات اکووات و سه لامپ ۲۵ وات AR111 استفاده کردیم. برای دریافت فایل پروژه و همچنین برای تزیینات این رستوران (دیوار سنگی و تابلوهای نقاشی) از مجموعه آبجکت‌هایی که در مطلب قبلی آموزش دیالوکس برای شما عرضه کردیم استفاده شده است که همه این آیتم‌ها از طریق لینک‌های زیر قابل دانلود هستند.


دانلود فایل مدل دیالوکس و نقشه DWG رستوران پروژه

دانلود همه آبجکت‌های سه بعدی دیالوکس به صورت یک‌جا با لینک مستقیم

دانلود پلاگین‌های دیالوکس محصولات اکووات با لینک مستقیم

 برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره در رابطه با پروژه‌های روشنایی می‌توانید با شماره تلفن ۶۶۷۵۲۰۰۵-۰۲۱ و یا دیگر پل‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید. با اکووات همراه باشید.

Share on print
چاپ این مقاله

به اشتراک بگذارید:

Share on twitter
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
نظرات کاربران

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *