محصولات اکووات حالا با رنگ سفارشی

تیم تحریریه اکووات: همان طور که در نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران هم ملاحظه کردید، اکووات اقدام به تولید محصولات متنوع با رنگ سفارشی کرده است. در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با دسته محصولات ویژه و و روند سفارش چراغ با رنگ سفارشی خدمت شما ارائه می‌کنیم.

چراغ ریلی با رنگ سفارشی - چراغ با رنگ سفارشی
رنگ هایی بیشتر از سیاه و سفید

با توجه به درخواست‌های مشتریان و رویکرد اکووات در جهت پاسخگویی هر چه بیشتر به نیازها و خواسته‌های شما عزیزان، اکووات تصمیم به تولید محصولات چراغ و ادوات روشنایی در رنگ های خاص و با ویژگی‌های تکنیکی خاص به صورت سفارشی گرفته است.

چراغ ریلی اکووات با رنگ سفارشی
نمونه‌های تولیدی چراغ های ریلی اکووات با رنگ سفارشی

برای خرید این محصولات کافیست با دفاتر فروش و یا نمایندگی‌های شرکت اکووات تماس گرفته و نیاز خود را با کارشناسان ما مطرح کنید. در صورتی که امکان تولید محصول مطابق با خواسته و نیازهای شما عزیزان وجود داشته باشد، سفارش شما ثبت شده و روند تولید آن آغاز می‌شود.

خرید چراغ ریلی

علاوه بر تولید محصول با رنگ‌های سفارشی، اکووات چراغ روشنایی با THD (معیار اعوجاج هارمونیک کل) و PF (ضریب توان) ویژه و متناسب با نیاز و سفارش مشتریان نیز تولید می‌کند. اعوجاج هارمونیک کل و ضریب توان از جمله فاکتورهای تکنیکی‌ای هستند که گاه سختگیری های ویژه‌ای بر آن‌ها اعمال می‌شود. تولید محصولات با THD و PF سفارشی نیاز مشتریان را در این مسیر نیز پاسخ می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط خرید چراغ با رنگ‌های سفارشی، و همچنین مشاوره در رابطه با پروژه‌های نورپردازی، می‌توانید با شماره تلفن ۶۶۷۵۲۰۰۵-۰۲۱ و یا دیگر پل‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید. با اکووات همراه باشید.

در print به اشتراک بگذارید
چاپ این مقاله

به اشتراک بگذارید:

در twitter به اشتراک بگذارید
در facebook به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *