چرا روشن مثل روز؟کیفیت یا قیمت؟

اکووات - روشن مثل روز

همه ما به هنگام انتخاب محصول موردنظر خود برای خرید، همیشه بر سر دوراهی کیفیت یا قیمت قرار گرفته­‌ایم. پس از پوست‌­اندازی و وسیع­‌تر شدن دامنه گروه اکووات به یاری خدا و با اعتماد شما مشتریان محترم، هم‌­اکنون و با رونمایی از لوگوی جدید اکووات، این گروه از امروز با شعار «روشن مثل روز» به فعالیت و خدمت‌­رسانی به شما عزیزان می­‌پردازد.

در گذشته و حتی هم­‌اکنون در بازارهای سنتی، قیمت ارزان یک محصول معیار اصلی انتخاب آن بود. به عبارت دیگر کیفیت در درجه دوم اهمیت قرار می­‌گرفت. گروه اکووات نیز از گذشته برای رفع نیازهای مشتریان خود با شعار «روشنایی با صرفه» سعی بر این داشت تا در عین برخورداری از کیفیت مناسب و ضمانت بی قید و شرط، محصولات خود را با قیمتی به صرفه به بازار عرضه نماید. امروزه اما با پیشرفت جوامع و سلایق مشتریان محصولات هر رده و با آسان­‌تر شدن و افزایش دسترسی به اطلاعات کیفی هر محصول در بازار جهانی، کیفیت و دوام محصولات در درجه اول اهمیت قرار گرفته به گونه­‌ای که عمده مشتریان محصولات در سراسر دنیا برای برخورداری محصول مورد نظر خود از کیفیت مناسب و سهولت در دریافت و استفاده از آن، حاضر به پرداخت هزینه بیش از پیش هستند. بر اساس گزارشات دریافتی از بازار فروش جهانی، کیفیت برای 53 درصد از مشتریان در درجه اول قرار داشته و تنها 38 درصد از خریداران محصولات، قیمت ارزان­‌تر را عامل اصلی انتخاب خود می‌­دانند. این گزارشات هم­چنین بیان می­کند که انتظارات و درخواست مردم برای اعمال تخفیف رو به کاهش است، چرا که از نظر آنها تخفیف‌های فروشگاه­‌های بزرگ تاثیر چندانی بر قیمت سایر اجناس و به صورت کلی بازار فروش نداشته‌­است و چه بسا در مواقعی باعث افزایش هزینه­‌های نهایی شده‌­است.

اما چرا عبارت روشن مثل روز بیان­گر کیفیت است؟

مسلما نور روز یعنی نور خورشید با کیفیت‌­ترین و به­‌صرفه­‌ترین منبع روشنایی در زمین است.در بررسی نور خورشید دو نکته حائز اهمیت است. نکته اول شدت نور تابیده از خورشید و نکته دوم کیفیت نور خروجی از جمله دمای و نمود رنگ. محصولات اکووات همگی با فراهم‌کردن نور مناسب برای هر فضا نیاز شما برای تامین شدت نور کافی در هر محیط را فراهم می­‌کند. مهندسین مشاور ما نیز قادرند تا در طراحی و تخمین میزان روشنایی مناسب هر فضا به شما کمک کنند. از سویی دیگر شاخص نمود رنگ (CRI) بیانگر دقتی است که ادوات روشنایی در نمایش رنگ اجسام در نور خود و در مقایسه با نور خورشید دارند. طراحی نور محصولات اکووات به گونه­‌ای بوده که نور خروجی از لامپ­‌ها و چراغ­‌های اکووات، بیش از 95 درصد کیفیت نور خورشید را در نمایش رنگ اجسام دارا بوده و با CRI بیش از 95، نزدیک­ترین نور به نور خورشید می­‌باشد. علاوه بر ویژگی­‌های فوق، امتیازاتی نظیر کم‌بودن خیرگی و یا نداشتن فلیکر یا چشمک، از سایر ویژگی­‌هایی است که لامپ­‌ها و چراغ­‌های اکووات را به محصولاتی با کیفیت تبدیل کرده‌ است. همه این‌­ها در کنار ضمانت 3 ساله بی قید و شرط محصولات، خواست مشتریان امروز محصولات روشنایی را از محصولی با کیفیت و همچنان با قیمتی مناسب در بازار، برآورده می­‌کند.

نتیجه

تلاش مجموعه اکووات همواره بر انعطاف و تطابق محصولات خود با نیازهای روز مشتریان محصولات روشنایی است. بازار امروز دنیا تقاضای کالایی با کیفیت را داشته و تلاش برای فراهم‌ کردن آن مهم و همیشه و در همه حال تمرکز اصلی تیم اکووات را شکل می‌دهد. امید است تا با هویتی نو و در شمایلی نو بتوانیم روشنایی شما را همچون “روز” تامین کنیم.

 

در print به اشتراک بگذارید
چاپ این مقاله

به اشتراک بگذارید:

در twitter به اشتراک بگذارید
در facebook به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *