«اکووات» نشان تجاری محصولات بهین نور سرمد در سال ۱۳۹۱ با هدف ارتقا و گسترش فناوریهای داخلی در جهت بهبود مصرف انرژی به خصوص در بخش روشنایی با استفاده از دانش بومی توسط فارغ التحصیلان دانشکده فنی دانشگاه تهران با سرمایه گذاری بخش خصوصی تاسیس گردید.

 

محصولات و خدمات

«اکووات» در راستای گسترش فعالیتهای خود و در سال ۹۲ پس از تجربه موفق در زمینه بازرگانی و واردات قطعات الکترونیکی مختلف با فناوری بالا (High-Tech)، شروع به راه اندازی خط تولید لامپ و چراغ های مختلف با فناوری LED با برند اکووات نمود.

این واحد تولیدی دارای محصولات متنوعی از قبیل لامپهای LED در توانها و اشکال مختلف و چراغهای LED با کاربرد تجاری به همراه قابهای متنوع در مدل ها و طرح های مختلف می باشد. کلیه محصولات « اکووات » در داخل کشور و توسط متخصصین داخلی طراحی گردیده و در تولید آن بهترین قطعات اولیه به کار رفته است.

«اکووات» علاوه بر لامپها و چراغهای تولید انبوه خود اقدام به طراحی لامپهای جایگزین به صورت سفارشی نیز نموده است که باعث صرفه جویی در هزینه تعویض چراغهای قدیمی می گردد.

 

نور زیباتر برای زندگی بهتر

اکووات امیدوار است در سایه الطاف خداوند منان، به کمک برنامه ریزی دقیق و همراهی متخصصان مجرب به اهداف زیر دست یابد:

  1. کمک رساندن کشور عزیزمان ایران به خودکفایی در زمینه تولیدانواع لامپ ها و چراغهای ال ای دی.
  2. بهره مندی تمامی هموطنان از لامپ های استاندارد ال ای دی با کیفیت بالا
  3. جلوگیری از هدر رفتن سرمایه های ملی و صرفه جویی در مصرف انرژی و کمک به کاهش هزینه روشنایی خانواده ایرانی
  4. بومی سازی تکنولوژی لامپ ال ای دی و اجزا و قطعات آن و ایجاد زمینه لازم برای رشد تکنولوژی های جدید با استفاده از بهترین متخصصان و فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور
  5. تولید محصول با کیفیت و صادرات این محصول به کشورهای مختلف همسایه و دنیا

 

چشم انداز

رهبری بازار با تکیه بر اعتماد مشتری: اکووات در تلاش است با به کار گیری از مجرب ترین مهندسان داخلی و طراحی و عرضه محصولات متنوع با کاربردهای مختلف خانگی و تجاری، افق های جدیدی را در صنعت روشنایی با فناوری “ال ای دی” ترسیم نماید و در این مسیر بزرگترین هدف برای “اکووات”، جلب اعتماد مشتری است.

 

رسالت

سرمایه ایرانی، تکنولوژی جهانی: «اکووات» امیدوار است در سایه الطاف خداوند منان، به کمک برنامه ریزی دقیق و همراهی متخصصان مجرب و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز در تولید محصولات روشنایی با فناوری “ال ای دی” بتواند زیبایی و کیفیت را در هم آمیزد و ضمن گشودن افقی تازه در عرصه روشنایی، با ارائه محصولات با کیفیت و جذاب و متنوع و خدمات جدید و منحصر به فرد منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره‌وری و رضایمتندی مشتریان گردد.

ارزشها:

«اکووات» خود را به ارزشهای زیر متعهد می‌داند:

  • شایستگی: کیفیت، نوآوری
  • اخلاق: تعهد، اعتماد، شفافیت
  • محیط زیست: کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان